szkolenia

 

OFERTA SZKOLEŃ I KURSÓW POŁACZONYCH Z WYPOCZYNKIEM

I INNYMI ATRAKCJAMI.

Oferujemy prowadzanie szkoleń dla zarządów spółek, rad nadzorczych, kadry kierowniczej, głównych księgowych, właścicieli firm.

WIEDZA - ATRAKCJE - INTEGRACJA

Szkolenia trwające od 5 do 14 dni są prowadzone w atrakcyjnych ośrodkach konferencyjnych w Chorwacji, Alpach Austriackich, Bawarii  i w Tyrolu.


Tematyka szkoleń dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, obejmuje istotne zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego, prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych, Miedzynarodowych Standardów Rachunkowości,  oraz odwrotnego obciążenia podatkiem VAT ( rownież w budownictwie ) i ceny transferowe.


Prowadzimy też krótkie, 2-4 dniowe kursy na których można uzyskać umiejętność OBRONY SWOICH INTERESÓW w przypadku rozpoczęcia postępowania kontrolnego i podatkowego. Z nami można nabyć wiedzę pozwalającą ustrzec się przed solidarną odpowiedzialnością nabywcy za zaległości podatkowe podmiotu dokonującego dostaw określonego towaru. NIE PŁAĆ PODATKU ZA INNYCH !!!

Terminy szkoleń i kursów ustalane są indywidualnie. Możliwe są nawet okresy świąteczne ( Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwester ). Szkolimy w czasie długich weekendów, majówek i t.p.

Organizujemy szkolenia w nietypowej, a nawet ekstremalnej atmosferze - w czasie rejsu jachtem, zawodów narciarskich a nawet wyścigów samochodowych.

Nasze szkolenia mogą być połączone ze zwiedzaniem Tajlandii, Chin, Paryża czy też Wiednia.

KOSZTY NASZYCH SZKOLEŃ SĄ W CAŁOŚCI KOSZTAMI UZYSKANIA PRZYCHODU!!!